KAJAKI

Spływy kajakowe Tleń

Wypożyczalnia kajaków w Borach tucholskich. Organizujemy spływy kajakowe rzeką Wdą i Brdą. Zapraszamy zorganizowane grupy oraz klientów indywidualnych. Spływy kajakowe Tleń.

Kompleksowa organizacja spływów kajakowych

Spływy kajakowe Brdą i Wdą

Oferujemy Państwu wypożyczenie kajaków na terenie Borów Tucholskich (Brda i Wda). Oferta skierowana jest zarówno dla klientów indywidualnych jak i grup zorganizowanych.

Stawiamy na wysoką jakość oferowanych usług, dlatego też zakupiliśmy nowoczesny sprzęt, który wpływa na bezpieczeństwo i komfort.

Gwarantujemy dowóz i odbiór razem z uczestnikami spływu.

Dlaczego warto wybrać nas?

Arokajaki to doświadczony zespół od wielu lat organizujący spływy kajakowe w Borach Tucholskich. Zapraszamy osoby w każdym przedziale wiekowym!

Bezpieczeństwo

Z

Nowoczesny sprzęt

Miła obsługa

Idealna lokalizacja

Świetna zabawa

Konkurencyjne ceny

Niezapomniane wrażenia

Spływy kajakowe w obiektywach

RZEKA BRDA I WDA

Najpiękniejsze szlaki

Przez Bory Tucholskie przepływają dwie główne rzeki, Brda i Wda. Obie te rzeki ukazują malownicze doliny, przepływając przez liczne jeziora. Należy również dodać, że zarówno Brda, jak i jej siostrzenica Wda są spławne, dlatego też występują tu popularne szlaki kajakowe. Dla wielu szlaków końcowym przystankiem jest miejscowość Tleń.

WARTO WIEDZIEC

Blog, artykuły

Fauna i Flora Wdy

WDA obejmuje różnorodne formy życia. Na wodnej autostradzie można spotkać rzadkie ptaki wodne, takie jak Orlik krzykliwy  , czy Czapla biała. Wśród ssaków warto wspomnieć Wydrze europejskiej , która jest gatunkiem zagrożonym wyginięciem. Ponadto, występują tu również...

czytaj dalej