KAJAKI

Blog

Spływy kajakowe po Wdzie

Wiele osób, które choć raz udały się na spływ kajakowy po Wdzie, wraca tam z utęsknieniem. Trudno powiedzieć, czy wpływ na taki stan rzeczy ma przyroda Borów Tucholskich, czy tajemnice, które kryje w sobie rzeka. Przez wiele tysięcy lat była ona bowiem świadkiem wielu ciekawych wydarzeń, o których teraz można usłyszeć z jej szumu.

Tak czy inaczej nikt nie zaprzeczy, że wraz z modą na zdrowy styl życia wzrosło zainteresowanie ruchem na świeżym powietrzu. Z dobrodziejstw spędzania czasu na łonie natury korzystają nie tylko osoby indywidualne, ale również całe rodziny. Przy tej okazji chcielibyśmy Państwa zaprosić do skorzystania z oferty, którą przygotowali dla Państwa członkowie teamu Arokajaki. Spływy kajakowe po Wdzie organizowane przez nas zespół to:

Spływy kajakowe Wda

Najnowocześniejszy sprzęt – Arokajaki zapewni Państwu najnowocześniejszy na rynku sprzęt do uprawniania sporów wodnych. Dysponujemy kajakami, których większość nie jest starsza niż 1 sezon. Z nami bez obaw na spływ mogą wyruszyć nie tylko dzieci, ale również i osoby starsze. Każdy z naszych kajaków jest przed oddaniem go w Państwa ręce dokładnie sprawdzany, a wszelkie usterki usuwamy „na bieżąco”.

Konkurencyjne ceny – na spływ kajakowy po Wdzie nie trzeba zabierać „worka pieniędzy”. Oferowany przez nas poziom cenowy zadowoli Państwa oczekiwania. Arokajaki to firma, której nadrzędnym celem jest dostarczenie Państwu wysokiej jakości serwisu w rozsądnych cenach. Zapewniamy rabaty dla grup indywidualnych oraz klientów, którzy wybierają się z nami na spływy cyklicznie.
Miła obsługę – Arokajaki to nie tylko okazja do poznania fauny i flory miejscowości leżących w Borach Tucholskich. Naszą pracę wykonujemy z pełnym zaangażowaniem i chętnie pomożemy Państwu we wszelkich kwestiach związanych z kajakami. Przygotujemy nie tylko odpowiednie zaplecze techniczne, ale również podpowiemy gdzie najlepiej zjeść, wynająć domek lub rozbić namiot.

Zachęcamy do wypróbowania naszego serwisu. Arokajaki to najlepszy partner do zorganizowania spływu kajakowego po Wdzie. Zapraszamy osoby w każdym przedziale wiekowym i ze wszystkich zakątków naszego kraju. Namawiamy także do śledzenia fotorelacji z odbytych już imprez w mediach społecznościowych.