KAJAKI

Blog

Spływy kajakowe po Brdzie

Brda to jedna z piękniejszych rzek w naszym kraju. Z dużą dozą prawdopodobieństwa można powiedzieć, że wraz z Wisłą są one królowymi polskich rzek. Wiedzą o tym doskonale turyści, dla których spływy kajakowe to jedna z ulubionych form spędzania wolnego czasu.

Kto żyw, wiosną, latem i jesienią może wynająć kajak i z zza jego burty podziwiać okazałości przyrody. Jedną z firm, które trudnią się tego typu działalnością są Arokajaki. Nasza inicjatywa skierowana jest do osób z całego kraju i ma na celu przybliżenie Państwu uroki Borów Tucholskich oraz Brdy i jej dopływów. Zapraszamy do kooperacji w zakresie:

Spływy kajakowe Brda

Indywidulanych spływów kajakowych po Brdzie – jeśli cenisz sobie samotność i potrzebujesz wytchnienia to nasza oferta z pewnością trafi w Twoje potrzeby. Oferujemy wynajem kajaków z możliwością ich wykorzystania do pływania po Brdzie. Dowieziemy Państwa na start spływu, a następnie odbierzemy z wcześniej ustalonego celu. Skorzystanie z usług Arokajaki to doskonała sposobność na regenerację ciała i wyciszenie umysłu.

Grupowych spływów po Brdzie – żyjemy w czasach sporego zainteresowania zdrowym stylem życia. Te lata historii, w których imprezy firmowe odbywały się przy suto zakrapianym stole już dawno odeszły w niepamięć. Spływy kajakowe po Brdzie to doskonała sposobność do zaskoczenia swoich współpracowników. Spotkanie w gronie kolegów i koleżanek podczas wspólnego przemierzania rzeki nie tylko scementuje Państwa relacji, ale także pozwoli lepiej radzić sobie z problemami zawodowymi. Zapewniamy atrakcyjne ceny i nowoczesny sprzęt.

Doboru ciekawych tras do spływów kajakowych po Brdzie – Brdę znamy jak własną kieszeń. To tutaj członkowie Arokajaki spędzili swoje dzieciństwo, dorastając w bogactwie jej widoków. Wiemy zatem, gdzie popłynąć, aby jak najlepiej spędzić czas przeznaczony na spływ. Umiemy dopasować skalę trudności spływu do umiejętności potencjalnego użytkownika naszych kajaków. Zachęcamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego. Na każdą wiadomość odpowiemy przed upływem 24 godzin.

Do spływów kajakowych po Brdzie najlepiej wybrać Arokajaki. Sprawdź jak przygotować się na spływ kajakowy. Nasza firma to partner, który nie tylko zadba o Państwa bezpieczeństwo, ale również dostarczy fenomenalnych wrażeń.